Ziedu piegāde un apmaksa

Cienījamie klienti!

Visi mūsu pušķi ir unikāli. Mēs cenšamies neatkartoties un ielikt katrā savā darbā visu savu pieredzi un dvēseles daļu. Tieši jums priekā mēs pastāvīgi meklējam svaigas ziedes ar izcilu kvalitāti, tāpēc atkariba no sezonas, sastāvs, ziedu krāsas un noskaņa nepārtraukti mainas. Mēs aicinām jūs iedvesmoties galerijā mūsu mājas lapā, lai mēs varētu precīzāk izprast Jūsu vēlmes pirms noformēšanai.

Ziedu piegāde un apmaksa

Ziedu piegāde Rīgā un Rīgas rajonā no pirmdienas līdz sestdienai. Visi mūsu pušķi tiek veikti stingri pēc pasūtījumā, jo tas ir vienīgais veids kā mēs varam jums garantēt ziedu svaigumu un mūsu darba nevainojamu kvalitāti. Pasūtījumus pieņemam no 9:00 līdz 16:00 un pēc apmaksas apliecinājumam mēs sāksim jūsu ziedu pārsteiguma piepidīšanu. Piegādes laiks Rīgā ir 4-5 stundas pēc maksājuma. Uz nozīmīgiem svētku datumiem ( 8.marts, Valentīndiena, Mātes diena un tml) ziedu pasūtījums un apmaksa ir jāpliecina ne vēlāk kā 24 stundas pirms ziedu piegādes. Ja rodas papildus jautājumi lūdzu, sazinieties ar mums, ka arī nestandarta pasūtījuma apspriešanai!

Esiet uzmanīgi, nosūtot datus par piegādi! Jums jānorāda pilnīgi precīza piegādes adrese un telefons. Gadījumā, ja adrese nav pilnīga vai norādīta neprecīzi, pasūtījuma piegāde var kavēties. Mēs neēsam atbildīgi par nesavlaicīgu piegādi vai nepiegādāšanu nepareiziem datiem dēļ.

Apmaksa

Mēs novērtējam Jūsu laiku un mēģinam darīt visu, lai jums bija viegli un patīkami sadarboties ar mūsu uzņēmumu!

Pasūtījuma apmaksas veidi:

Ja apmaksu veicat ar pārskaitījumu, lūdzu, atsūtiet mums maksājuma kopiju uz valialuck26@gmail.com . Tikai pēc maksājuma saņemšanas jūsu pasūtījums tiks izpildīts.

Norēķinu veidi:

  • AS Swedbank
  • LV   HABA | Reg.numer. | SIA
  • PayPal

Atcelšanas noteikumi

Tiklīdz jūsu pasūtījums ir samaksāts, jūs nevarēsiet to atcelt un saņemt kompensāciju.